FURNITURE / Tables / Pedestal table 10031384
nr 1003 1384
PEDESTAL TABLE
höj & sänkbart, diameter: 95 + 2 st iläggsskivor, wear, damages.
höj & sänkbart, diameter: 95 + 2 st iläggsskivor
Condition: slitage, skador
SEK 150
Sunday December 20 2015
at 19:31:29
17/12 15:22:51
100 kr
20/12 18:30:53